bookmate game
uk
Buku
Гюстав Лебон

Психологія мас

«Психологія мас» — друга частина фундаментальної праці Гюстава Лебона, написана в 1895 році, яка подає детальний аналіз психології широких мас (у даному випадку — натовпу), як найважливішого мотиву поведінки індивіда і причини історичних подій. Психологія натовпу стала розділом соціальної психології, який вивчає поведінку груп людей і відмінності у поводженні юрби та окремих її осіб (індивідів). Мова про раптові соціальні зміни, спричинені діями великих груп людей, які не були б притаманними одному учаснику подій.
179 halaman cetak
Sudahkah Anda membacanya? Bagaimanakah menurut Anda?
👍👎

Kesan

  • ernenkooo4membagikan kesan7 bulan yang lalu
    👍Layak dibaca

  • Нікушка Туряницяmembagikan kesan2 tahun yang lalu
    🎯Bermanfaat

Kutipan

  • Владиславmembuat kutipantahun lalu
    Належати до якоїсь школи — означає необхідним чином поділяти всі її забобони й упередження.
  • marinastrelka98membuat kutipan3 bulan yang lalu
    Але якщо натовп здатний на вбивство, підпали й усілякого роду злочини, то він здатен також і на дуже піднесені прояви відданості, самопожертви й безкорисності, більш піднесені, ніж навіть ті, на котрі здатен окремий індивід. Якщо впливати на індивіда у натовпі й викликати у нього почуття слави, честі, релігії й патріотизму, легко можна змусити його покласти навіть власне життя. Історія багата на приклади, такі як хрестові походи й волонтери 93-го року. Лише натовп здатен до прояву найвищої безкорисливості й найбільшої відданості. Як часто натовп героїчно гинув за якесь вірування, слова чи ідеї, котрі він сам навряд чи й розумів!
  • Alina Yablonskamembuat kutipankemarin
    Одухотворений натовп є тимчасовим організмом, утвореним з різнорідних елементів, котрі на одну мить об’єдналися разом, так, як об’єднуються клітини, з яких складається живе тіло, котрі через своє об’єднання утворюють нову істоту, яка має властивості відмінні від тих, що їх має кожна клітина окремо

Di rak buku

fb2epub
Seret dan letakkan file Anda (maksimal 5 sekaligus)